नक्कली परीक्षार्थी बनि परीक्षा दिन आउने सहित ३ जना पक्राउ

नक्कली परीक्षार्थी बनि परीक्षा दिन आउने सहित ३ जना पक्राउ

धनकुटा । धनकुटाको धनकुटा बहुमुखी क्याम्पसबाट नक्कली परीक्षार्थी बनि परीक्षा दिन आउने सहित ३ जना पक्राउ परेका छन् ।

धनकुटा बहुमुखी क्याम्पसमा सञ्चालन भएको शसस्त्र प्रहरी बलको सशस्त्र प्रहरी जवान पदको लिखित परीक्षामा परीक्षार्थीहरुको प्रवेश पत्र चेकजाँच गर्ने क्रममा धनकुटा शहिदभुमी गाउँपालिका वडा ५ बस्ने २८ बर्षीय सौहार्द राई, उदयपुर बेलका नगरपालिका वडा ७ बस्ने २२ बर्षीय योगेन्द्र राई र सोही स्थानका ३२ बर्षीय निशान राई पक्राउ परेका छन् । पौष १७ गते सञ्चालित परीक्षामा प्रवेश पत्र चेक जाँच गर्ने क्रममा योगेन्द्र राईको १२४२० दर्ता नम्बर भएको प्रवेश पत्रबाट सौहार्द राई नक्कली परीक्षार्थी बनि परीक्षा हलमा प्रवेश गर्न लाग्दा पक्राउ गरिएको हो । उक्त परीक्षा हलमा प्रबेशको लागी सहयोग गर्दै गरेको अवस्थामा निशान राई पक्राउ परेका हुन ।

पक्राउ परेका नक्कली परीक्षार्थी सौहार्द राई, आफ्नो परीक्षा अर्कोलाई दिन लगाउने योगेन्द्र राई र सहयोगी निशान राई समेत तीनै जनाको जिल्ला प्रहरी कार्यालय धनकुटाबाट थप अनुसन्धान भईरहेको जनाएको छ ।

Spread the love

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *