जुम्लाको स्वादष्टि स्वांउ अब बिराटनगरबाट होलसेलमा बिक्री शुरु

जुम्लाको स्वादष्टि स्वांउ अब बिराटनगरबाट होलसेलमा बिक्री शुरु

बिराटनगर । नेपालको हिमाल पारिको जिल्ला–जुम्लामा उत्पादन भएको अर्गानिक स्वाउंको बिक्री गर्ने एजेन्सीका रुपमा बिpp41राटनगर स्थित सेल्फी होटलले शुरु गरेको छ । एप्पल ग्राडेन एण्ड जुम्ला व्राण्ड रहेको र जुम्लाबाट बिराटनगर ल्याएर होलसेलमा बिक्री गर्ने पहिलोपल्ट जुम्लाको स्वाउ अर्गानिक र स्वाधिष्ट रहेको हुनाले बिराटनगरमा सबैको रोजाईमा रहेको छ । तपाई पनि जुम्लाको स्वाउको स्वाद चाख्ने होइन् आउनुहोस् हामी तपाईको जिब्रो स्वादलाई पुरा गर्ने छौ– प्रो. पदम प्रसाद सिलवालले बताउनु भयो ।
१ नम्बर प्रदेशको प्रस्तावित राजधानी बिराटनगरबाट आधिकारीक बिक्रेता सेल्फी होटल राजबंशी चोक पुर्व रहेको सो होटलका सन्चालक तथा प्रोपराईटर पदम प्रसाद सिलवालले बिराटनगर लगायत पूर्बि नेपालका अधिकांश शहरमा बिक्री शुरु गरिएको जानकारी दिनु भयो । जुम्लामा फलेको स्वाउ अति स्वाधिष्ठ रहेको छ । मिठो हुने र स्वांद अरु स्वाउ भन्दा फरक हुने गरेको हुनाले ग्राहकको रोजाईमा रहेको कारणले जुम्लाको स्वाउलाई बिराटनगरबाट बिक्री गर्ने गरी सन्चालनमा ल्याएको प्रो. सिलवालले बताउनु भयो । गोल्डेन, रातोब्राउण र चक्लेटी तीन ब्राण्डमा रहेको जुम्लाको स्वांउ होलसेलमा बिक्री गर्ने एक मात्र आधिकारीक बिक्रेता हामी हौ । नेपालमा उत्पादन भएको स्वाउलाई नै स्वदेशमा बिक्री गरी स्वास्थ्य रहने वाताबरणको सृजना गर्नु हाम्रो पनि दायित्व रहेको र स्वदेशी उत्पादनलाई प्रबद्र्धन गर्नु सबैको दायित्व रहेको प्रो. सिलवालले बताउनु भयो ।

Spread the love

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *