हाेमपेज > फल्यास न्यूज > धुर्मश सुन्तली फाउन्डेशनद्वरा एकीकृत नमूना सन्तपुर बस्ती हस्तान्तरण गरिँदै

धुर्मश सुन्तली फाउन्डेशनद्वरा एकीकृत नमूना सन्तपुर बस्ती हस्तान्तरण गरिँदै

धुर्मश सुन्तली फाउन्डेशन निर्माण सम्पन्न गरेको एकीकृत नमूना सन्तपुर बस्ती आज हस्तान्तरण गरिँदैछ । फाउन्डेशनले बिहान ११ बजे बस्ती हस्तान्तरणका लागि  बिशेष कार्यक्रमको आयोजना गरिएको  जनाएको छ । रौतहटको चन्द्रपुरस्थित निर्माण भएको बस्तीमा ४७ वटा घर, एक सामुदायिक भवन, मन्दिर, खानेपानीको धारा, सार्बजनिक शौचालय, भ्यु टावर, आधारभूत तहको स्कुल , बगैंचा लगायतका संरचना निर्माण गरिएको छ । सन्तपुर गाउँमा माझी, मुसहर, दुसाद, लोहार, हजाम लगायतको बसोबास रहेको छ ।

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail
विराट खबर
विराटखबर.कम मोफसलको लोकप्रिय अनलाईन पत्रिका हो ।
https://biratkhabar.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *