हाेमपेज > राजनीति > डा. शेखर कोइरालाद्वारा संसदीय कोषबाट भवन निर्माणमा १० लाख प्रदान

डा. शेखर कोइरालाद्वारा संसदीय कोषबाट भवन निर्माणमा १० लाख प्रदान

कांग्रेस नेता डा. शेखर कोइरालाले समूदायलाई पार्टीगत रुपमा अघि बढाउन नहुने बताउनुभएको छ ।
बिराटनगरमा आयोजित थारु कल्याण कारिणी सभा मोरङको भवन निर्माण योजना सार्वजनिकिकरण कार्यक्रममा उहाँले यस्तो बताउनुभएको हो।

विभिन्न समूदायलाई पार्टीगत रुपमा छुट्याउने प्रबृतिले समूदायको समग्र उन्नती र विकासमा अषर पुग्ने उहाँको भनाइ थियो । राज्यको सबै अंगमा थारु समुदायको प्रतिनिधित्वका लागि थारु समुदाय पनि एकजुट भई लाग्नुभर्ने बताउनुभयो । थारु समुदायमा आफ्ना आन्तरीक समस्या बाहीर नल्याउने प्रवृत्ति रहेकाले समूदायको बिमतिका कुरा बाहीर आउन नसकेको उहाले बताउनुभयो ।

थारु कल्याणकारिणी सभा मोरङको भवन निर्माणका लागि डा कोइरालाले संसद कोषबाट १० लाख सहयोग प्रदान गर्नुभएको छ । यस्तै सभाका केन्द्रिय उपाध्यक्ष प्रदिप कुमार भगतले भवन निर्माणका लागि आफ्नो १ कठ्ठा जमिन प्रदान गर्नुभएको छ। कार्यक्रमका सहभागिहरुले थारुहरुको पहिचान, पहुंच र प्रतिनिधित्वका लागि एकजुट हुनुपर्नेमा जोड दिएका थिए। ।

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail
विराट खबर
विराटखबर.कम मोफसलको लोकप्रिय अनलाईन पत्रिका हो ।
https://biratkhabar.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *