नेपाली काँग्रेसको 17 सदस्यीय संसदीय समिति गठन

बुधवारको सत्तारूढ नेपाली कांग्रेसले आगामी  निर्वाचनका लागि उम्मेदवारहरू छनौट गर्न  17 सदस्यीय संसदीय समिति गठन गर्यो।अध्यक्ष शेर बहादुर देउवा  र वरिष्ठ नेता राम चन्द्र पौडेल सम्झौतामा पुगेपछि समिति गठन भयो।समितिमा अध्यक्ष देउवा प्यानलका १० सदस्यहरू, राम चन्द्र पौडेल प्यानलका ७ सदस्यहरू र कृष्णा प्रसाद सिटिलाका एक सदस्य छन्|

देउवा प्यानलमा बिमलन्द्र निधि, गोपाल मनुष्य केसी, ज्ञानन्द्र कार्की, बल कृष्णा खण्ड, प्रकाश शरण महत, खुमबहादुर खड्का,पूर्णबहादुर खड्का, अर्जुन नरसिंह केसी र चित्रा लेखा यादव छन्|त्यस्तै, प्रकाश मान  सिंह, राम शर्मा महात, महेश आचार्य तथा आरु  राम चन्द्र पौडेल प्यानलका रहेका छन्|प्रकाश शरण महतले समितिले दुई दिन भित्र नै समानुपातिक  उम्मेदवारको छनोट अन्तिम रूपमा दिने कुरा गरे |

 

Spread the love

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *