नेपाली काँग्रेसको 17 सदस्यीय संसदीय समिति गठन

नेपाली काँग्रेसको  17 सदस्यीय संसदीय समिति गठन

बुधवारको सत्तारूढ नेपाली कांग्रेसले आगामी  निर्वाचनका लागि उम्मेदवारहरू छनौट गर्न  17 सदस्यीय संसदीय समिति गठन गर्यो।अध्यक्ष शेर बहादुर देउवा  र वरिष्ठ नेता राम चन्द्र पौडेल सम्झौतामा पुगेपछि समिति गठन भयो।समितिमा अध्यक्ष देउवा प्यानलका १० सदस्यहरू, राम चन्द्र पौडेल प्यानलका ७ सदस्यहरू र कृष्णा प्रसाद सिटिलाका एक सदस्य छन्|

देउवा प्यानलमा बिमलन्द्र निधि, गोपाल मनुष्य केसी, ज्ञानन्द्र कार्की, बल कृष्णा खण्ड, प्रकाश शरण महत, खुमबहादुर खड्का,पूर्णबहादुर खड्का, अर्जुन नरसिंह केसी र चित्रा लेखा यादव छन्|त्यस्तै, प्रकाश मान  सिंह, राम शर्मा महात, महेश आचार्य तथा आरु  राम चन्द्र पौडेल प्यानलका रहेका छन्|प्रकाश शरण महतले समितिले दुई दिन भित्र नै समानुपातिक  उम्मेदवारको छनोट अन्तिम रूपमा दिने कुरा गरे |

 

Spread the love

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *